Kodėl verta rinktis Gefest pirties pečių?

Gefest.lt | Rusiškos pirties krosnelės | Malkinės krosnys | katilai

Legenda tapusios Rusijoje pirties krosnelės GEFEST jau Lietuvoje!

Gyva Lietuviška Pirtis yra aistringi pirtininkai, pirčių statybos ir įrengimo profesionalai dirbantys ir kuriantys pažangiausius sprendimus pirtyje. Taip pat mes esame ketaus pirties krosnių GEFEST GFS oficialus atstovas Lietuvoje. Taip pat siunčiame į visas Europos Sąjungos šalis. Mūsų asortimente yra populiariausi modeliai GROZA, GEFEST ZK, GROM, AVANGARD ir Uragan serijos modeliai. Taip pat komplektuojame su President (Premium) akmens apdaila iš natūralaus muilo akmens talkomagnesit, talkochlorid, zmiejavik ir serpentinit. Montavimas, servisas, garantijos. Mes esame pirties profesionalai, todėl ne tik padėsime parinkti pirties krosnį, bet ir pakonsultuosime kitais pirties įrengimo klausimais.

Yra galimybė nemokamai išbandyti pirties pečių Vilniuje su profesionaliu pirtininku.

Gamintojo istorija arba kaip gimė tikros rusiškos pirties krosnys ir katilai Gefest GFS

Pirmiausią apžvelkime Technolit Rusija – Gefest GFS gamintojo Istoriją: Įmonės Technolit (Gefest GFS) įkūrėjas yra Karenas Lavrentjevas. Paskutinius 30 metų užsiima ketaus gaminių gamyba. Pirčių gamyba susidomėjo prieš maždaug 15 metų. Žmonių požiūris į pirtis tuomet buvo labai paprastas. Buvo manoma, kad pastačius bet kokią pirties malkinę krosnelę gaunasi puiki pirtis ir nesvarbu koks gamintojas ar konstruktyvas. Taip mąstė turbūt 95 % žmonių apie pirties krosneles.

Tuo metu gamintojas gamino periodinio veikimo krosnims dalis ir negalėjo suprasti kodėl jau prieš 12 metų žmonės užsakinėjo pečius pirčiai, kurios kainavo 3000-4000 eur ir kodėl, kai kuriems klientams netiko malkinis pirties pečius už 150 eur, kuri galėjai nupirkti bet kurioje pirties reikmenų parduotuvėje.

Lietuvoje vyravo tą pati situacija –  požiūris ar supratimas apie teisingą pirtį prieš 15 metų. Dominavo tos pačios saunos tipo pirties krosnelės ir nedaug žinių buvo apie tikrą Lietuvišką pirtį. Šiomis dienomis požiūris iš esmės keičiasi dėl didelės informacijos sklaidos, nors vis dar dominuoja saunos tipo pečius pirčiai.

Gefest GFS gamintojas pradėjo gilintis ir suprato koks milžiniškas skirtumas yra tarp įprastinių krosnių, ir periodinio veikimo krosnių ar net juodosios pirties. Šitų pirčių komforto nesumaišysi su niekuom. Keli esminiai dalykai išaiškėjo. Tai buvo išgaunamo garo kokybės ir temperatūros santykis 60/60. Tuomet pradėjo mąstyti kaip padaryti pirties krosnelę, kurią galima būtų pastatyti net į nedidelę garinę, bet galėtume išgauti tokį pat režimą. Kad nereikėtų kūrenti 4-5 valandas, naudoti daug malkų, išiminėti pelenus ir t.t.

Esminiai klausimai buvo:

 • Kaip įkaitinti akmenys iki +350 -400c nes, tik su tokio karščio akmenimis galima išgauti reikiamą pirties režimą ir didelę drėgmę – 50/60 %. Ir čia reikėjo sugalvoti didelės galios konstrukciją.
 • Kaip įkaitintus akmenys išlaikyti ilgai tokios aukštos temperatūros.
 • Kaip išspręsti konvekcijos ir infraraudonosios spinduliuotės klausimus, kurių neišsprendžia įprastinės malkinės krosnelės.
 • Kaip pagaminti krosnį, kuri būtų ilgaamžė.

Pradžioje gamintojas pradėjo gaminti pirties krosnis iš paprasto pilkojo ketaus ir labai greitai suprato, kad tai nėra tinkamas lydinys gaminti tvirtas ir ilgaamžes krosnis. Todėl teko atlikinėti daugybę bandymų ir eksperimentų kol sukūrė reikalingus lydinius. Galutiniame gaminyje Gefest GFS šiuo metu yra naudojama iki keturių rūšių skirtingų ketaus lydinių. Testai r bandymai parodė, kad skirtingos konstrukcinės pirties krosneles dalys reikalauja skirtingų techninių savybių. Taigi, pirties krosnies kūryba, bandymai, daugybė klaidų ir jų sprendimai leido per 10 metų sukurti puikią krosnį.

Įprastinėms saunos tipo pirtims pakelti temperatūrą be drėgmės yra labai paprasta su praktiškai bet kokia pirties krosnele. O jeigu mes norime rėžimo 60/60, tai jau reikalingi techniniai sprendimai. Ką ir išsprendė GEFEST. Ir svarbiausia, kad drėgmė būtų keliama mažadispersiniu lengvu ir švelniu garu. O tai gali padaryti tik krosnys, kurios įkaitina akmenys +400c ir gali tai laikyti ilgai, nuolat generuojant minėtą režimą.

Gefest GFS leidžia tai pasiekti su unikalia patentuota konstrukcija, kur akmenų talpa sudaro didžiausią svorį šilumos generavimui ir palaikymui. Toliau dedami ketaus kankorėžiai ir ant viršaus akmenys. Arba tik akmenys. Taigi, visas malkinės krosnelės šilumos generavimo svoris priklausomai nuo modelio, gali būti 100-260 kg.

Galima pridėti 2 kart daugiau akmenų padidinus uždarą dėtuvę, bet nėra jokios prasmės, nes viršutiniai akmenys neduos reikiamo režimo ir šilumos.

Būna krosnių, kur akmenų dėtuvės nuleidžiamos iki karščiausios vietos, kur temperatūra labai aukšta, bet jos gaminamos iš plono metalo ir greitai atvėsta. Dedasi 20 kg ir nėra kam ilgiau laikyti šilumą. Taigi su tokios konstrukcijos pirties krosnele neišgausi rėžimo 60/60.

Dar keli faktai apie gamintoją Technolit: Kūrime ir gamyboje dirba 500 darbuotojų. Įmonės augimas vyksta per 200 % kasmet, jau keli metai iš eilės. Ateinančiais metais numatomų gamybos pajėgumų augimas ir darbuotojų skaičiaus yra per 100 %.

O dabar įvardinsime 7 svarbiausius dalykus, kodėl verta rinktis GEFEST.

 1. Patentuota GEFEST GFS akmenų dėtuvė
  galinga, sunki, ilgaamžė. Įkaista +600c ir analogų jokių nėra. Dėtuvių svoriai pagal modelius: Groza 24 Gefest GFS ZK 30 -56 kg, Avangard ZK 30 56 kg, Grom 30 -106kg, o Grom 50 -150kg, Grom 80 – 200 kg.
 2. Storis akmenų dėtuvės iki 50mm, o krosnies sienelės 12-14mm
  Kitų gamintojų, gaminančių pečius pirčiai net panašaus nerasite. Iš apačios esantys dantys padidina ugnies lietimosi plotą ir taip pagerina šilumos perdavimo efektyvumą, kas leidžia sunaudoti mažiau malkų kol krosnys taps darbinė.
 3. Dviejų kamerų degimo pakūra
  Ugnies barjero plokštė, su papildomu deguonies padavimu į kamerą, kad papildomai degintų pirolizės dujas, kas sumažina co išmetimą ir papildomai kaitina akmenų dėtuvę. Dėl to turime labai efektyvią malkinę krosnelę ir tuo pačiu tausojame gamtą.
 4. Gefest GFS krosnies sienelėse visur sustiprintos briaunos
  kad greičiau kaistų krosnis ir tuo pačiu patalpa bei akmenys. Tai prailgina pirties krosneles tarnavimą, sustiprina konstrukciją. Čia vėlgi analogų nerasite nei pas vieną gamintoją.
 5. Šilumos palaikymas
  dėl svorio ir akmens apdailos, šiluma laikosi labai ilgai, tai naudinga ne tik pirties metu, bet ir ilgaamžiai eksploatacijai -džiovinimui, patalpų šildymui ir pan. Akmens apdaila padeda išspręsti konvekcijos ir infraraudonosios spinduliuotės klausimus, kurių neišsprendžia įprastinės pirties krosnelės. Gefest turi daugybę muilo akmens rūšių, kurias galime pasiūlyti mūsų klientams – prezident (Premium) akmens apdaila iš natūralaus muilo akmens, talkomagnesit, talkochlorid, zmiejavik ir serpentinit. Taip pat Gefest GFS ketaus konstruktyvas bent du kart sunkesnis už bet kurį kitą pečių pirčiai, pritaikyta tokio pat tūrio garinei. Ir niekur kitur tokios nerasite.
 6. Medžiagos ir detalės
  Malkinės krosnys pagamintos iš 4skirtingų rūšių ketaus išvalyto ir paruošto temperatūrų perkritimams. Chromo kiekis yra iki 5% kas leidžia gaminiams tarnauti labai ilgai.
 7. Didelis pasirinkimas krosnių
  Gefest GFS turi labai platų modelių ir komplektuojančių detalių pasirinkimą – visiems klientų poreikiams. Asortimente yra nuo biudžetinių ekonominių iki Premium komplektacijų ir didžiausių galių, kurios papuoš jūsų garinę, džiugins jus ir jūsų svečius, bei tarnaus labai ilgai. Pagrindiniai modeliai yra 4: GROZA, GEFEST GFS ZK, GROM ir AVANGARD. Krosnių galingumai prasideda nuo 18 m3 garinėms iki didžiausioms pirtims skirtų 80 m3.

Garantija 5-7 metai priklausomai nuo modelio, nesvarbu kaip ir kiek naudojama ir pilama vandens. Eksloatacijai skirta yra 30 metų. Vienintelis gamintojas, kuris duoda garantiją komercinėms pirtims. Ant ketaus vanduo gali ir turi patekti, kuris papildomai generuoja mažadispersinį, lengvą garą. Kaip gamintojas pozicionuoja, kad Groza modelio užteks Jums, Gefest GFS ar Avangard užteks jūsų vaikams, o Grom modelio užteks ir jūsų anūkams.

Papildomai krosnys komplektuojamos su Ketaus kankorėžiais, žadeito akmenimis, įvairiais aksesuarais tokiais kaip vandens kaušas, kepuraitės ir t.t.

Daugiau informacijos galite rasti mūsų tinklapyje www.gefest.lt. Jei turite papildomų klausimų, tai kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir mes Jums padėsime. Sekite mūsų naujienas youtube, facebooke, instagrame.

NES PIRTĮ MĖGSTA VISI!

Gefest.lt | Pirties įrengimas | Pirties pečiukai

Klasikinis vanojimas arba Vantų Meilės Kalba

Gyva Lietuviška Pirtis pristato klasikinio vanojimo pamoką. Šis vanojimo procesas tinka nuo 2m vaiko iki profesionalaus pirtininko parenkant teisingą temperatūros/drėgmės santikį. Procesą sudaro trys dalys: 02:25 I dalis. Kūno ir sąnarių sušildymas 14:22 II dalis. Kūno atvėsinimas 14:45 III dalis. Kūno masažas ir atpalaidavimas

Skaityti »

GEFEST GFS AVANGARD ZK 30 Uragan montavimas ir testavimas.

Legenda tapusios Rusijoje pirties krosnelės GEFEST jau Lietuvoje! Gyva Lietuviška Pirtis pristato prities krosnelės AVANGARD ZK 30 Uragan montavimo žingsnius, teisingą garinės gultų sistemą ir pirties testavimą. Tai krosnys, kurios dėl unikalios patentuotos kontrukcijos leidžia pasiekti režimą temeratūros/drėgmės santikiu 60/60 ir minkštą malonų mažadispersinį garą. Gyva Lietuviška Pirtis – Gefest GFS pirties krosnelių oficialus atstovas Lietuvoje. Daugiau informacijos: Sigitas Pašakinskas Gyva Lietuviška Pirtis tel +37061355113 el.p. gefestlietuva@gmail.com www.gefest.lt www.gyvalietuviskapirtis.lt

Skaityti »

Pirties statyba ir įrengimas ABC. Ledinio vandens kubilo statyba

Pirties statyba ir įrengimas ABC – Gyva Lietuviška Pirtis pristato serija video apžvalgų kaip pastatyti ir įsirengti teisingą pirtį. Žiūrovai gaus visus reikalingus įrankius pirties įrengimui. Mes esame aistringi pirtininkai ir pirčių profesionalai, kurie gali ne tik pastatyti ir įrengti jūsų pirtį, bet ir pamokyti ar patarti kaip teisingai vanoti ar atlikti pirties ritualą artimam žmogui ar svečiui. Prenumeruokite kanalą ir gaukite daugiau jūms naudingų patarimų ne tik apie statybą, bet ir apie pirties procedūras ir ritualą. Šiame video pristatome ledinio vandens kubilo statyba. Jei turite klausimų kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais: Sigitas Pašakinskas tel 861355113 el.p. sigitas.pasakinskas@gmail.com www.gyvalietuviskapirtis.lt www.gefest.lt Facebooke:

Skaityti »

Pirties statyba ir įrengimas ABC

Gyva Lietuviška Pirtis pristato video laidų ciklą, kuris vadinasi „Pirties statyba ir įrengimas ABC“. Šiuose video jūs gausite visus reikalingus įrankius kaip pastatyti ir įsirengti teisingą pirtį. Jeigu turite klausimų, tai rašykite arba skambinkite kontaktais: Sigitas Pašakinskas tel +37061355113 el.p. sigitas.pasakinskas@gmail.com www.gefest.lt

Skaityti »

Naršydami gefest.lt sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų tinklalapio naudojimą. Daugiau informacijos rasite: Privatumo politikoje.